Náš kalendář

leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec

pro zvětšení klikněte na foto

Facebook

 

Projekty opatřené tímto logem byly podpořeny Městskou částí Praha 10.

Spolupráce s MČ Praha 10

Zaměstnání ve zdravotnictví 

Naši sponzoři


http://www.linet.com/cs/ 

 

Český Univerzitní Institut 

 

 AWIGO s.r.o

 

Natur Comfort NP s.r.o.

 

najdete nás na facebooku
 

Pozdrav z Norska

2.10.2014

V rámci programu Fondů EU - Erasmus+ probíhá v těchto dnech odborná stáž žáků oborů Ošetřovatel a Zdravotnický asistent v sociálních zařízeních v Norsku.

 

Naše media nás informují, že v průzkumu péče o seniory a jejich životní úrovně jsou na tom nejlépe norští starobní důchodci. Právě o této skutečnosti má možnost přesvědčit se 8 žáků naší školy se 2 doprovázejícími pedagogy, a to RNDr. Kenkušovou a Mgr. Líbalovou.

Po návratu stážistů proběhne prezentace o pobytu, aby se o dojmech, nových poznatcích a zkušenostech dozvědělo co nejvíce učitelů a žáků školy.

V této chvíli přinášíme informaci o výjezdu mikrobusem za krásnou norskou přírodou a z návštěvy muzea ledovců. Na fotografiích jsou záběry z muzea, zastávka u opravdových ledovců a nádherného vodopádu.

Žákyně začaly rovněž docházet na praxi do domácí péče a do domova seniorů. Tyto aktivity nám přiblíží příští fotodokumentace.

 

RNDr. Dagmar Kenkušová

 

Pozdrav z Norska

 

další fotografie

 

zpět

 

Novinky

Termíny ZNT, opravných a rozdílových zkoušek

V záložce Aktuality naleznete termíny zkoušek za školní rok 2018 - 19.

Termíny ZNZ a OZ - přesun na srpen

Vzhledem k tomu, že od soboty budou ve škole probíhat bourací práce a bude zde zvýšený hluk a prašnost, přesouvají se všechny ZNT, opravné a rozdílové zkoušky na poslední týden v srpnu od 26. 8. 2019. Termíny budou vyvěšeny na stránkách školy a v recepci příští týden.

Podzimní maturity

Podepsání protokolu a výpisu z přihlášky k maturitní zkoušce na podzim 2019 je povinné a možné již od 26.6.2019 do 4.7.2019.

Volby do školské rady

Ředitelka školy vyhlašuje volby do Školské rady na zástupce za plnoleté žáky a zástupce  neplnoletých žáků. Návrhy na kandidáty posílejte na mailovou adresu Mgr. Šiklové do konce července.

3. kolo přijímacího řízení - sociální činnost

Dne 20. 6. 2019 vyhlásila ředitelka školy  3. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020 pro obor sociální činnost. Více informací Přijímací řízení - Obecné informace.


Více novinek >>
STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÁ ŠKOLA, Ruská, Praha 10, sekretariat(zavinac)szs-ruska.cz