Náš kalendář

leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec

pro zvětšení klikněte na foto

Facebook

 

Projekty opatřené tímto logem byly podpořeny Městskou částí Praha 10.

Spolupráce s MČ Praha 10

Zaměstnání ve zdravotnictví 

Naši sponzoři


http://www.linet.com/cs/ 

 

Český Univerzitní Institut 

 

 AWIGO s.r.o

 

Natur Comfort NP s.r.o.

 

najdete nás na facebooku
 

Schola Pragensis 2014

26.11.2014

Prezentační přehlídka středních škol, odborných učilišť a gymnázií, proběhla od 20. do 22. 11. v Kongresovém centru Praha na Vyšehradě.

 

Stánek naší školy byl umístěn pod č. 327 a patřil plochou k největším. Nabízeli jsme tu stálý program, např. vystoupení asistenčních psů a ukázka jejich dovedností. Jsou nejen mazliví, ale současně velice pomáhají osobám s handicapem, upoutaným na vozík či nevidomým.

Svoji připravenost v sebeobraně předváděli žáci oboru Bezpečnostně právní činnost. Nechyběla ani přehlídka zdravotnických uniforem, která také přitáhla návštěvníky. Snažili jsme se maximálně upoutat pozornost, běžela videa o škole.

Prostor byl dán i cíleně propagovaném oboru Ortoticko protetický technik, o který je zájem v širokém spektru zdravotnických a sociálních zařízení, včetně výroben zdravotních pomůcek pro postižené.

Rekordní počet vystavujících škol, přes 160, přímo vybízel k měření sil.

Troufáme si tvrdit, že bylo učiněno maximum. Další informace o škole poskytneme na Dnech otevřených dveří (14.1 a 18.2. 2015 od 16.30 hod.)

 

Mgr. Eva Vaňurová

 

 

další fotografie

 

zpět


 

 

Novinky

Termíny ZNT, opravných a rozdílových zkoušek

V záložce Aktuality naleznete termíny zkoušek za školní rok 2018 - 19.

Termíny ZNZ a OZ - přesun na srpen

Vzhledem k tomu, že od soboty budou ve škole probíhat bourací práce a bude zde zvýšený hluk a prašnost, přesouvají se všechny ZNT, opravné a rozdílové zkoušky na poslední týden v srpnu od 26. 8. 2019. Termíny budou vyvěšeny na stránkách školy a v recepci příští týden.

Podzimní maturity

Podepsání protokolu a výpisu z přihlášky k maturitní zkoušce na podzim 2019 je povinné a možné již od 26.6.2019 do 4.7.2019.

Volby do školské rady

Ředitelka školy vyhlašuje volby do Školské rady na zástupce za plnoleté žáky a zástupce  neplnoletých žáků. Návrhy na kandidáty posílejte na mailovou adresu Mgr. Šiklové do konce července.

3. kolo přijímacího řízení - sociální činnost

Dne 20. 6. 2019 vyhlásila ředitelka školy  3. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020 pro obor sociální činnost. Více informací Přijímací řízení - Obecné informace.


Více novinek >>
STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÁ ŠKOLA, Ruská, Praha 10, sekretariat(zavinac)szs-ruska.cz