Náš kalendář

leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec

pro zvětšení klikněte na foto

Facebook

 

Projekty opatřené tímto logem byly podpořeny Městskou částí Praha 10.

Spolupráce s MČ Praha 10

Zaměstnání ve zdravotnictví 

Naši sponzoři


http://www.linet.com/cs/ 

 

Český Univerzitní Institut 

 

 AWIGO s.r.o

 

Natur Comfort NP s.r.o.

 

najdete nás na facebooku
 

Setkání partnerů programu Erasmus+ na Velvyslanectví Norského království

20.3.2015

Dne 19.3.2015 se PhDr. Ivanka Kohoutová, Ph.D., ředitelka školy, a RNDr. Dagmar Kenkušová, projektová manažerka školy, sešly se svými projektovými partnery programu Erasmus+ na půdě Velvyslanectví Norského království v Praze.


Důvodem tohoto slavnostního setkání bylo bilancování mnohaleté mezinárodní spolupráce a zároveň skutečnost, že se naše škola stala již podesáté hostitelskou organizací, která přijala norské stážistky.

Tohoto jednání se rovněž zúčastnila zástupkyně norské velvyslankyně, paní Monica Stensland, která zdůraznila význam takovýchto mezinárodních projektů jako prostředku poznávání a sbližování našich kultur.

Obě partnerské strany vysoce hodnotily přínos odborných stáží pro studenty, kteří díky tomuto partnerství mohli vycestovat do zahraničí a získat tak nové odborné zkušenosti, tolik potřebné pro jejich uplatnění na celoevropském trhu práce. Navíc vyjádřily přesvědčení, že v budoucnu získají dostatek finančních prostředků, aby jejich úspěšné projektové partnerství mohlo pokračovat i do budoucna.

 

zpět

 

Novinky

Podání přihlášek ke studiu

Studijní oddělení přijímá přihlášky ke studiu do 1. ročníků všech studijních oborů denně do čtvrtka 28. února 2019 do 16 hodin.

Výsledky přijímaček nanečisto

Výsledky přijímaček nanečisto byly rozeslány. Pokud k Vám nedorazily, ozvěte se na adresu siklova@szs-ruska.cz.

Sdělení zákonným zástupcům

Počínaje školním rokem 2018/2019 dochází ke změně v organizaci předávání informací o žácích prostřednictvím třídních schůzek. Další informace naleznete v záložce Aktuality.


Více novinek >>
STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÁ ŠKOLA, Ruská, Praha 10, sekretariat(zavinac)szs-ruska.cz