Náš kalendář

leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec

pro zvětšení klikněte na foto

Facebook

 

Projekty opatřené tímto logem byly podpořeny Městskou částí Praha 10.

Spolupráce s MČ Praha 10

Zaměstnání ve zdravotnictví 

Naši sponzoři


http://www.linet.com/cs/ 

 

Český Univerzitní Institut 

 

 AWIGO s.r.o

 

Natur Comfort NP s.r.o.

 

najdete nás na facebooku
 

Adaptační kurz prvních ročníků 16. – 18. 9. 2015

Adaptační kurz pro první ročníky se stal na naší škole již tradicí. Zorganizovali jsme jej opět ve spolupráci s občanským sdružením Active Nature, jehož lektoři připravili obsahovou náplň tohoto kurzu.

Zájem studentů byl veliký, zúčastnilo se ho 110 žáků z šesti tříd denního studia oboru Zdravotnický asistent, Zdravotnické lyceum, Sociální činnost a Bezpečnostně právní činnost. Kurz byl třídenní a probíhal v krásném prostředí rekreačního střediska ve Štědroníně u Zvíkova v blízkosti Orlické přehrady. Program, který studenti absolvovali, byl velmi rozmanitý. Převažovaly samozřejmě hry seznamovacího charakteru, ale rovněž jsme zařadili hry, vyžadující týmovou spolupráci, kreativitu a vzájemnou pomoc.

Obor Bezpečnostně právní činnost měl tento třídenní adaptační kurz prodloužený o dva dny, ve kterých byly zařazeny sportovní a zátěžové aktivity.

Celý pobyt vyvrcholil divadelním festivalem, ve kterém vystoupily všechny zúčastněné třídy se svými představeními. Moc jsme se při jejich realizaci pobavili.

Zvítězila divadelní hra v nastudování oboru Bezpečnostně právní činnost.

Gratulujeme!

Celkovou atmosféru seznamovacího kurzu dokumentují přiložené fotografie.

RNDr. Dagmar Kenkušová, výchovná poradkyně

 

Foto zde

 

zpět

 

Novinky

Termíny ZNT, opravných a rozdílových zkoušek

V záložce Aktuality naleznete termíny zkoušek za školní rok 2018 - 19.

Termíny ZNZ a OZ - přesun na srpen

Vzhledem k tomu, že od soboty budou ve škole probíhat bourací práce a bude zde zvýšený hluk a prašnost, přesouvají se všechny ZNT, opravné a rozdílové zkoušky na poslední týden v srpnu od 26. 8. 2019. Termíny budou vyvěšeny na stránkách školy a v recepci příští týden.

Podzimní maturity

Podepsání protokolu a výpisu z přihlášky k maturitní zkoušce na podzim 2019 je povinné a možné již od 26.6.2019 do 4.7.2019.

Volby do školské rady

Ředitelka školy vyhlašuje volby do Školské rady na zástupce za plnoleté žáky a zástupce  neplnoletých žáků. Návrhy na kandidáty posílejte na mailovou adresu Mgr. Šiklové do konce července.

3. kolo přijímacího řízení - sociální činnost

Dne 20. 6. 2019 vyhlásila ředitelka školy  3. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020 pro obor sociální činnost. Více informací Přijímací řízení - Obecné informace.


Více novinek >>
STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÁ ŠKOLA, Ruská, Praha 10, sekretariat(zavinac)szs-ruska.cz