Náš kalendář

leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec

pro zvětšení klikněte na foto

Facebook

 

Projekty opatřené tímto logem byly podpořeny Městskou částí Praha 10.

Spolupráce s MČ Praha 10

Zaměstnání ve zdravotnictví 

Naši sponzoři


http://www.linet.com/cs/ 

 

Český Univerzitní Institut 

 

 AWIGO s.r.o

 

Natur Comfort NP s.r.o.

 

najdete nás na facebooku
 

Odborný pobyt v Německu

Odborný pobyt v Německu byl silným zážitkem pro celou delegaci.

Na pozicích ředitelů a náměstků byla vítána naše delegace ze SZŠ, která pobývala od 24.- 29.4. 2010 na území Německa. 22 studentů s dvoučlenným doprovodem bylo ubytováno ve velmi příjemném zařízení pro mládež v pověstmi opředeném městě Hameln. Na odborné exkurze a prohlídky se odjíždělo do lázní Bad Pyrmont a okolí.

Lze říci, že srdečného přijetí německou stranou se nám dostalo všude a lze konstatovat, že po desetiletí nebyly nikdy sousedské vztahy tak spontánní a otevřené. Jistě nás sblížilo naše členství v Evropské unii a naše velké snahy v oblastí ekonomické, politické a tím i lidské. I současná krize je dalším spojujícím faktorem, protože naše úspěchy i slabiny začaly být společné. Tak, jak jdou léta, se nám krůček po krůčku daří jít vpřed a je jen dobře vidět, hodnotit a stále porovnávat.

Odborný pobyt v Německu se uskutečnil za přispění Hlavního výboru Sdružení rodičů a přátel a především díky sponzorství firmy AV Servis spol. s r.o. a jejího majitele pana Antonína Vaňka. Vřelé díky za tento sponzorský dar!

 

Z pobytu přinášíme několik fotografií odpočinkových i pracovních.

Podrobné informace o pobytu

Kompletní program

 

Projekty opatřené tímto logem byly podpořeny Městskou částí Praha 10.

 

 

 

 

zpět na přehled zahraničních pobytů

 

Novinky

Termíny ZNT, opravných a rozdílových zkoušek

V záložce Aktuality naleznete termíny zkoušek za školní rok 2018 - 19.

Termíny ZNZ a OZ - přesun na srpen

Vzhledem k tomu, že od soboty budou ve škole probíhat bourací práce a bude zde zvýšený hluk a prašnost, přesouvají se všechny ZNT, opravné a rozdílové zkoušky na poslední týden v srpnu od 26. 8. 2019. Termíny budou vyvěšeny na stránkách školy a v recepci příští týden.

Podzimní maturity

Podepsání protokolu a výpisu z přihlášky k maturitní zkoušce na podzim 2019 je povinné a možné již od 26.6.2019 do 4.7.2019.

Volby do školské rady

Ředitelka školy vyhlašuje volby do Školské rady na zástupce za plnoleté žáky a zástupce  neplnoletých žáků. Návrhy na kandidáty posílejte na mailovou adresu Mgr. Šiklové do konce července.

3. kolo přijímacího řízení - sociální činnost

Dne 20. 6. 2019 vyhlásila ředitelka školy  3. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020 pro obor sociální činnost. Více informací Přijímací řízení - Obecné informace.


Více novinek >>
STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÁ ŠKOLA, Ruská, Praha 10, sekretariat(zavinac)szs-ruska.cz