Odborný pobyt v Německu

Odborný pobyt v Německu byl silným zážitkem pro celou delegaci.

Na pozicích ředitelů a náměstků byla vítána naše delegace ze SZŠ, která pobývala od 24.- 29.4. 2010 na území Německa. 22 studentů s dvoučlenným doprovodem bylo ubytováno ve velmi příjemném zařízení pro mládež v pověstmi opředeném městě Hameln. Na odborné exkurze a prohlídky se odjíždělo do lázní Bad Pyrmont a okolí.

Lze říci, že srdečného přijetí německou stranou se nám dostalo všude a lze konstatovat, že po desetiletí nebyly nikdy sousedské vztahy tak spontánní a otevřené. Jistě nás sblížilo naše členství v Evropské unii a naše velké snahy v oblastí ekonomické, politické a tím i lidské. I současná krize je dalším spojujícím faktorem, protože naše úspěchy i slabiny začaly být společné. Tak, jak jdou léta, se nám krůček po krůčku daří jít vpřed a je jen dobře vidět, hodnotit a stále porovnávat.

Odborný pobyt v Německu se uskutečnil za přispění Hlavního výboru Sdružení rodičů a přátel a především díky sponzorství firmy AV Servis spol. s r.o. a jejího majitele pana Antonína Vaňka. Vřelé díky za tento sponzorský dar!

Z pobytu přinášíme několik fotografií odpočinkových i pracovních.

Podrobné informace o pobytu

Kompletní program

Výpadek služeb o víkendu

Počínaje 14:00 v pátek 29.3. budou probíhat úpravy připojení školy do internetu. Z tohoto důvodu budou průběžně nedostupné všechny služby školy = Bakaláři, Objednávání obědů, Přístup do e-mailu. Vše by mělo být vyřešeno během víkendu. Děkujeme za pochopení.

Podání přihlášek ke studiu

Studijní oddělení přijímá přihlášky ke studiu do 1. ročníků všech studijních oborů denně do čtvrtka 28. února 2019 do 16 hodin.

Výsledky přijímaček nanečisto

Výsledky přijímaček nanečisto byly rozeslány. Pokud k Vám nedorazily, ozvěte se na adresu siklova@szs-ruska.cz.