Odborný pobyt v Německu

Odborný pobyt v Německu byl silným zážitkem pro celou delegaci.

Na pozicích ředitelů a náměstků byla vítána naše delegace ze SZŠ, která pobývala od 24.- 29.4. 2010 na území Německa. 22 studentů s dvoučlenným doprovodem bylo ubytováno ve velmi příjemném zařízení pro mládež v pověstmi opředeném městě Hameln. Na odborné exkurze a prohlídky se odjíždělo do lázní Bad Pyrmont a okolí.

Lze říci, že srdečného přijetí německou stranou se nám dostalo všude a lze konstatovat, že po desetiletí nebyly nikdy sousedské vztahy tak spontánní a otevřené. Jistě nás sblížilo naše členství v Evropské unii a naše velké snahy v oblastí ekonomické, politické a tím i lidské. I současná krize je dalším spojujícím faktorem, protože naše úspěchy i slabiny začaly být společné. Tak, jak jdou léta, se nám krůček po krůčku daří jít vpřed a je jen dobře vidět, hodnotit a stále porovnávat.

Odborný pobyt v Německu se uskutečnil za přispění Hlavního výboru Sdružení rodičů a přátel a především díky sponzorství firmy AV Servis spol. s r.o. a jejího majitele pana Antonína Vaňka. Vřelé díky za tento sponzorský dar!

Z pobytu přinášíme několik fotografií odpočinkových i pracovních.

Podrobné informace o pobytu

Kompletní program

Protokol o výsledcích společné části MZ

Protokol o výsledcích společné části maturitní zkoušky je připraven pro všechny žáky, kteří maturovali na jaře 2019 k vyzvednutí (kdo se nepřihlásil na VPŽ  - vyzvednutí povinné, kdo se přihlásil – vyzvednutí nepovinné).

Přihlášky k podzimním maturitám lze podat již od 12.6.2019, poslední termín je 25.6.2019.

Švýcarsko

Ve dnech 30.9. - 5.10.2019 pořádá naše škola odbornou exkurzi. Více v aktualitách.

Zrušení večerního studia pro rok 2019/2020

V následujícím školním roce 2019/2020 nebude otevřen 1.ročník večerního studia viz. Přijímací řízení

2.kolo příjímacího řízení

Dne 30. 5. 2019 vyhlásila ředitelka školy  2. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020. Více informací  - Přijímací řízení.