Školní konference

Střední zdravotnická škola pořádá pro své učitele a žáky konference zaměřené na zajímavá témata, která se vztahují k výuce ve škole.

V březnu roku 2014 proběhla odborná konference na téma Problematika multikultury ve výuce a ošetřovatelské péči na zdravotnické škole.

Sborník zde

V prosinci roku 2014 proběhla odborná konference na téma Specifika stravování v multikultuře z pohledu zdraví a ošetřovatelské péče.

Sborník zde

V dubnu roku 2015 proběhla konference na téma Cestovní ruch v České republice (památky UNESCO).

Sborník zde

V říjnu roku 2015 proběhla konference na téma Ošetřovatelská péče v odlišných kulturách.

Sborník zde

V únoru roku 2016 proběhla konference na téma Součásné ošetřovatelství a sociální péče.

Sborník zde

V říjnu roku 2016 proběhla konference na téma Zdraví u nás a ve světě.

Sborník zde

V březnu roku 2017 proběhla konference na téma Osobnosti v historii  ošetřovatelství.

Sborník zde

V listopadu roku 2017 proběhla konference na téma Pečovatelství a ošetřovatelství u nás a ve světě.

Sborník zde

V listopadu roku 2018 proběhla konference na téma Zdravotnictví v zemích odkud pocházím.

Výsledky přijímacího řízení - obor Ošetřovatel

Dnes 23. dubna 2019 byly zvěřejněny výsledky přijímacího řízení pro obor Ošetřovatel. Naleznete je v záložce Přijímací řízení - Výsledky

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Informace o kvalifikačním kurzu pro pracovníky v sociálních službách a pravděpodobný termín konání kurzu nalezneta v záložce O studiu.

Jazykový kurz do Velké Británie

Naše škola pořádá za finanční podpory MHMP jazykový kurz do Velké Británie. Další informace viz. Aktuality.

UPOZORNĚNÍ

Upozornění pro rodiče a zákonné zástupce uchazečů o přijetí do 1. ročníků pro školní rok 2019/2020. Věnujte prosím pozornost důležitému sdělení ředitelky školy (Přijímací řízení).